wolontariat

Wolontariat

W Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Lubinie Sp. z o.o. (dalej: DCZPDM) istnieje możliwość odbycia wolontariatu, który kierowany jest do osób, które ukończyły psychologię lub są w trakcie edukacji w szkole psychoterapii i są zainteresowane zdobyciem doświadczenia klinicznego w obszarze psychologii klinicznej dzieci i młodzieży lub psychoterapii dzieci i młodzieży. 


MINIMALNE WARUNKI ABY APLIKOWAĆ NA WOLONTARIAT W DCZPDM:

Informacje na temat aktualnie odbywających się rekrutacji na wolontariat znajdują się poniżej w sekcji OFERTA WOLONTARIATU. Ze względów organizacyjnych prosimy o aplikowanie na wolontariat tylko w sytuacji, kiedy jest prowadzona aktywna rekrutacja. Nie prowadzimy list kolejkowych ani wcześniejszych zapisów na wolontariat. 

Prosimy o aplikowanie na wolontariat na adres e-mail: praktyki.studenckie@dczpdm.lubin.pl 


DOKUMENTY POTRZEBNE DO APLIKOWANIA NA WOLONTARIAT:


PO INFORMACJI MAILOWEJ O ZGODZIE NA PRZYJĘCIE NA WOLONTARIAT WOLONTARIUSZ/WOLONTARIUSZKA ZOBOWIĄZANY/ZOBOWIĄZANA JEST DO DOSTARCZENIA NASTĘPUJĄCYCH DOKUMENTÓW: 

Oferta WOLONTARIATU

Ogłoszenie

29-05-2024

Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Lubinie Sp. z o.o. (dalej: DCZPDM) informuje o możliwości odbycia praktyk studenckich z psychologii lub wolontariatu. Aktualnie dysponujemy jednym miejscem na praktyki studenckie lub wolontariat. 

Oferta praktyk / wolontariatu dotyczy udziału w procesie diagnostycznym i terapeutycznym skierowanym do młodzieży w ramach Dziennego Oddziału Psychiatrycznego Rehabilitacyjnego dla Dzieci i Młodzieży.   

Warunki niezbędne do podjęcia praktyki studenckiej / wolontariatu:

Prosimy o aplikowanie na praktyki studenckie / wolontariat na adres e-mail: praktyki.studenckie@dczpdm.lubin.pl 


DOKUMENTY POTRZEBNE DO APLIKOWANIA NA PRAKTYKI STUDENCKIE:


PO INFORMACJI MAILOWEJ O ZGODZIE NA PRZYJĘCIE NA PRAKTYKI STUDENT / STUDENTKA JEST ZOBOWIĄZANY / ZOBOWIĄZANA DO DOSTARCZENIA NASTĘPUJĄCYCH DOKUMENTÓW: 


DOKUMENTY POTRZEBNE DO APLIKOWANIA NA WOLONTARIAT:


PO INFORMACJI MAILOWEJ O ZGODZIE NA PRZYJĘCIE NA WOLONTARIAT WOLONTARIUSZ / WOLONTARIUSZKA ZOBOWIĄZANY/ZOBOWIĄZANA JEST DO DOSTARCZENIA NASTĘPUJĄCYCH DOKUMENTÓW: 


Dokumenty do pobrania:

Klauzula informacyjna - wolontariusz (plik PDF, rozmiar 141 KB)